Yaşam

Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğini söyleyen Bircan Bali tepki gösteriyor: Bu kadına şiddet

Söylemezsem programının sunucularından Bircan Bali, genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın cuma akşamı bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiğini iddia etti. Sosyal medya hesabından bileklerini göstererek intihar iddiasını net bir şekilde yalanlayan Hafsanur Sancaktutan, zehirlendiği için hastaneye kaldırıldığını söyledi. Oyuncunun bu açıklamasına inanmayan Bali, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu ve tepkiler de beraberinde geldi.

BİRCAN BALI: MAHKEMEYE VERİN HTS KAYITLARINI İSTEYECEĞİM

Hafsanur Sancaktutan’ın “Zehirlendiğim için hastaneye kaldırıldım. İntihar yok” diyerek bileklerini paylaştığına inanmayan Bali, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bileğini iyi kamufle etmiş. Ne yemiş olabilir ki? sevgilisinden ayrıldıktan sonra mı bunun bir intihar girişimi olduğunu biliyorum dava açarsa HTS “Kayıtları çıkaracağım. O gün telefonda ne söylendiyse ortaya çıkacaktır. Doğru olması için her şeyi yapacağım” dedi.

BİRCAN BALI TEPKİLER

Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğinden emin olduğunu söyleyen Bali, geri adım atmayarak oyuncunun bileğini paylaştı. Bali’nin sözlerinin şiddet içerdiğini söyleyen kullanıcılar, “Artık buna dur deyin” diyerek sitem etti.

NE OLDU?

Söylemezsem programının sunucusu Bircan Bali, bugün canlı yayında yaptığı açıklamada Hafsanur Sancaktutan’ın intihara teşebbüs ettiğini iddia etti. Genç oyuncunun bileklerini kestiğini söyleyen Bali, “Hafsanur eski sevgilisiyle tartışarak ilişkisini bitiriyor. Daha sonra evde ilaç içerek bileklerini kesiyor. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hafsanur yıkandı. ve bileklerine müdahale edilir.

Hafsanur Sancatutan iddiayı açıkça yalanladı. Sancaktutan, kestiğini iddia ettiği bileklerini göstererek, “Çok fazla mesaj var. Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. Çok üzgünüm” dedi.

İşte Bircan Bali’ye gelen tepkilerden bazıları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu